• przez nasze OKNA widać lepiej

PL
PL

O firmie

Progres s.c. istnieje na rynku od 2001 r. Zajmujemy się sprzedażą, montażem jak i serwiem stolarki okiennej PCV, aluminiowej, drzwi zewnętrznych, parapetów jak również różnego rodzaju osłon zaciemniających i zabezpieczających.

Doświadczenie przez nas zdobyte jak również długoletnia współpraca ze sprawdzonymi producentami pozwala nam w pełni spełnić oczekwania naszych Klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na miłą, rzetelną i fachową obsługę zarówno przedsprzedażową jak i po wykonaniu usługi. Mamy własne stałe ekipy montażowe przez co jakość oferowanych usług jest na wysokim poziomie.

W swojej ofercie mamy produkty następujących producentów stolarki okiennej PCV: Eko-Okna Kornice, KNS Śląska Fabryka Okien, Eurocolor i Komsta. W zakresie produtów aluminiowych współpracujemy z firmą Zaktim, OMEGA-ALU-TRANS.

Dostawcami różnego rodzaju osłon zaciemniających jak i zabezpieczających są: Vertex S.A., Iso Fas Sp. z o.o., Żaluzja, natomiast drzwi zewnętrzne dostarcza nam firma GERDA, DELTA i KMT S.J.

W zakresie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oferujemy produkty producentów: VOX, Hewa, Kajex, JAROMAX, MAGURA, Euro-System.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, umówienia się na pomiar lub odwiedzenia naszych salonów firmowych.