PL
PL

Nowości i promocje

Zadbaj o bezpieczeństwo, ciepło, ciszę i wygodę w swoim domu

Super oferta!!!!!!!!

Okna ALUPLAST 5-komorowe w standardzie


Bezpieczeństwo:

Od dziś liczba 70 będzie się kojarzyć z największym okiennym bezpieczeństwem. Właśnie tyle milimetrów ma pięciokomorowy profil ALUPLAST. Dzięki temu okno jest bardziej stabilne i odporne na działanie z zewnątrz.

Ochrona cieplna:

Dostępne od teraz w ofercie okna Z PAKIETAMI SZYBOWYMI U=1,0, U=0,7, U=0,6, U=0,5. Co to znaczy? jeszcze więcej ciepła i jeszcze więcej oszczędności.

Ochrona dźwiękowa:

Szersze profile to szczelniejsze okna. Dzięki temu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można zmienić dom i mieszkanie w oazę ciszy i spokoju. Pięciokomorowe profile Aluplast stanowią zaporę przed hałasem i chronią zdrowie każdego człowieka.

Wygoda:

Okna z pięciokomorowych profili ALUPLAST z PCV są bardzo odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, wyjątkowo trwałe, sztywne, stabilne i łatwe w pielęgnacji. W przeciwieństwie do okien z innych materiałów - nie trzeba będzie tracić czasu na ich szlifowanie, malowanie czy lakierowanie. Na pewno także zachowają swój kształt, ponieważ ich wzmocniona dodatkowym profilem stalowym konstrukcja zapewnia wysoki poziom sztywności.